Akcesoria kuchenne ORGA-LINE

ORGA-LINE to ekskluzywne akcesoria firmy Blum. Niezwykle przydatne w kuchni, ułatwiają pracę i dbają o porządek. Obcinarka do folii spożywczej sprawia, że obcinanie jest banalne. Folia spożywcza wysuwa się bez zagnieceń, nie ma problemu ze znalezieniem początku rolki. Tajemnicą jest wałek do naciągania folii.Blum obcinarkaObcinarka do folii aluminiowej obcina folię prosto i szybko, nie urywając jej. Przeznaczona do użytku w szufladzie lub na powierzchni blatu kuchennego. Blum obcinarka

Praktyczny uchwyt na talerze pomieści aż do 12 talerzy różnej wielkości, o średnicy od 180 do 320 mm). Talerze układamy w uchwycie i bezpiecznie przechowujemy w szufladzie. Dzięki uchwytom znajdującym się z boku wszystkie talerze można przenieść do ogrodu.

Blum akcesoria

Blum_uchwyt_talerzePraktyczny wkład na noże – bezpieczne miejsce dla 9 noży, dużych i małych. Blum akcesoriaUchwyt na przyprawy w pojemnikach. Uchwyt można w całości wyjąć z szuflady i wygodnie przenieść na miejsce gotowania lub na stół. Uchwyt na przyprawy można myć w zmywarce.

Blum przyprawy Krótki film pokaże, jak wykorzystać akcesoria:  https://www.youtube.com/watch?v=-6Wxz-MEfgc

Materiał źródłowy: www.blum.com.pl