wysokie szafki kuchenne na zapasy

Wysokie szafki kuchenne na zapasy

System Tandem porządkuje w jednym miejscu nasze zapasy, które nie wymagają chłodzenia.

Perfekcyjna organizacja wysokiej szafki

System Tandem zapewnia perfekcyjną organizację wysokiej szafki, dzięki wygodnym i szerokim półkom. Szafka otwiera się jak lodówka, natomiast wewnętrzne półki, po otwarciu, przesuwają się do przodu. Bardzo to ułatwia, nam użytkownikom, wyszukanie odpowiedniego produktu. System Tandem zapewnia wygodne ułożenie produktów i łatwy dostęp do nich.       Rozwiązanie to troszkę przypomina lodówkę, ponieważ żywność układamy zarówno wewnątrz szafki jak i na stelażu, który jest na drzwiach. Natomiast wysunięcie nawet obciążonego systemu nie wymaga dużego nakładu siły.

System Tandem może być stosowany w szafkach o szerokości 450, 500 i 600 mm. Występuje w trzech wysokościach: 800, 1100 i 1700 mm (wysokość 800 mm tylko przy szerokości 600 mm). Dopuszczalne obciążenie przy froncie: 450 i 500 mm – dla półek wewnętrznych 50 kg i na stelażu 20 kg, 600 mm – dla półek wewnętrznych 60 kg i na stelażu 25 kg.

System Tandem to domowa spiżarnia

System Tandem, to domowa spiżarnia z prawdziwego zdarzenia, która pomieści duże ilości żywności w opakowaniach. Produkty spożywcze, które wymagają chłodzenia, przechowywane są w lodówce, a Tandem to spiżarnia dla suchych produktów i napojów.

wysokie szafki kuchenne na zapasy

Materiał źródłowy: www.peka.pl